"GÖRÜNÜR VE GİZLİ İTTİFAKLAR VAR, BENİM TEK İTTİFAKIM MARMARİS İTTİFAKIDIR!"

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunanMarmaris Belediye Başkan Adayı Acar Ünlü, kampanya süresince her bir Marmarisli'nin sesini duymak ve ihtiyaçlarını anlamak için gece gündüz demeden sahada çalıştıklarını belirtti.

Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Marmaris Belediye Başkan Adayı Acar Ünlü, kampanya süresince her bir Marmarisli'nin sesini duymak ve ihtiyaçlarını anlamak için gece gündüz demeden sahada çalıştıklarını belirtti. Projelerinin tamamını sahadan alınan talepler üzerine şekillendiğini dile getiren Ünlü, Belediye Başkanı olduğunda da daima halkın taleplerine kulak vereceğine ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyeceğine dikkat çekti.

 

Acar Ünlü şöyle konuştu:

‘’Bu seçim Marmaris’te anlaşılması zor bir seçim dönemi yaşıyoruz. Hem görünürdeki hem de gizli ittifaklarla karşı karşıyayız. CHP Marmaris Belediye Başkan Adayı olarak; seçim çalışmalarımız boyunca Cumhur İttifakı, İYİ Parti İttifakı, Bakanlar İttifakı ve Hükümet İttifakı ile mücadele ediyoruz.Ancak şunun bilinmesini isterim ki; benim için en güçlü ittifak;hemşehrilerimin desteği ve Marmaris sevdasıdır. Benim tek ittifakım, Marmaris ittifakıdır. Ben Marmaris’ime hemşehrilerime güveniyorum. Marmaris ittifakı bize sahip çıkacak, Marmaris’ine sahip çıkacak. Bizim tüm bu oyunlar karşısında tek bir amacımız var: Cumhuriyetimizin kalesi Marmaris'i rantçılardan, kirli oyunlardan korumak.Bunu hemşehrilerimingüveni ve desteğiyle yapacak, hep birlikteMarmaris'imizi güçlü kılacağız.’’

 

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

ÇOK OKUNANLAR

MARMARİS AJANDASI

Tümü