Isparta’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Isparta Valisi Şehmus Günaydın, 1-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftüsü Bayram Şahin ve din...

Isparta’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Isparta Valisi Şehmus Günaydın, 1-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftüsü Bayram Şahin ve din görevlilerini ağırladı.
Isparta İl Müftüsü Bayram Şahin ve din görevlilerinin haftasını kutlayan Vali Şehmus Günaydın hafta dolayısıyla yapılan etkinlikler hakkında bilgi aldı. Vali Günaydın, “Camilerimiz hem ibadet yerimiz olmuş hem de ilim merkezleri olarak görev yapmışlardır. Hayatımızda böylesine önemli bir yere sahip olan camilerimiz tüm Müslümanların buluşma yeridir. Diyanet İşleri Başkanlığımızın öncülüğünde camilerimizle ilgili çalışmalar en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir” dedi.
Vali Günaydın ayrıca, din görevlilerinin cami içindeki görevlerinin yanı sıra özellikle çalıştıkları bölgede vatandaşların taleplerini dinleyerek onlara her konuda yardımcı olduklarını söyledi.
Günaydın’a teşekkür eden İl Müftüsü Bayram Şahin ise din görevlilerinin her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu belirterek hafta dolayısıyla il genelinde yapılacak ziyaret, konferans, eğitim ve kültürel programlara tüm vatandaşları beklediklerini söyledi.

YASAL UYARI

Marmaristv.com.tr ’ nin yerel haberler bölümünde İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Marmaristv.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu haberlere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur.

YORUM YAZ

** Yorumunuzun sorumluluğu size aittir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

ÇOK OKUNANLAR

MARMARİS AJANDASI

Tümü